Ataköy Evden Eve Nakliyat
Nakliyat konusu son derece önemli olan bir konudur. Ülkemizde bu alanda alanında son derece kalitesi öne çıkan firmalar vardır ki Ataköy evden eve nakliyat konusunda iddialı bir semt olarak karşımıza çıkmaktadır ve biz bu alanda gerek Ataköy nezdinde gerek yakın çevrede kişiye özel hizmet vermesi ile öne çıkan bir firmayız.
Bu alanda hizmet veren kurumlar da bizim çalışmalarımızın öncülüğünde yola devam ediyor. Ataköy nakliyat firmaları arasında firmamız ilk sıralardadır.

Nakliyat Süreci Nasıl Gerçekleşir?
Firmamızdan hizmet alanların çok iyi bildiği üzere Ataköy evden eve nakliyat olarak bizden hizmet almak isteyen firmalar öncelikle olarak bizimle iletişime geçiyor. Bu iletişim biçimleri içinde telefonla iletişime geçmek. Internet üzerinden iletişime geçmek ya da firmaya gelerek bizzat firma yetkilileri ile görüşmek olabilmektedir.

Bu şekilde firmamız ile temasa geçildikten sonra firmamızın alanında uzman olan kişileri sizin bulunduğunuz adrese gelerek fizibilite çalışmaları yapar ve size süreç hakkında bilgi verir. Taşınmanın hangi gün, kaç personel ile gerçekleşeceği, toplama, paketleme, Ataköy eşya depolama konusunda size gerekli olan tüm bilgiler verilir.
Sizinle bu alanda mutabık olunup sözleşme imzalandıktan sonra da belirlenen gün ve saatte   Ataköy evden eve nakliyat süreci gerçekleşir.

Bir Nakliyat Firmasında Aranması Gerekenler
Firmamızdan hizmet alanların da çok iyi bildiği üzere Ataköy evden eve nakliyat hizmetlerinin uluslar arası kalite standartlarında sunulduğu bir semttir. O yüzden bir nakliyat firmasında aranması gereken en önemli hususların başında dünya normlarında hizmet veren bir firma olmasıdır.
Son sistem teknoloji ile hizmet veren bir firmayız. Asansörlü taşımacılık hizmeti veriyoruz. Bunun yanında Ataköy nakliyat olarak bünyesinde kendi personeli olan firmalar ile çalışılmalıdır ki bizim de tüm personellerimiz sigortalı olarak kendi bünyemizde olan elemanlardır. Eşyaların kayıp, çalınma, hasar durumlarına karşı sigortalı olarak taşınması da önem arz eder. Ataköy evden eve nakliyat farklı beklentilere, farklı yeterliliklere hizmet veren bir kurum olabilmelidir. Ama her şart altında tüm ürünlerinizin sigortalı olarak taşınır.
Fiyatları Belirleyen Kriterler Nelerdir?
Fiyatlar konusunda da bir şeyler söylememiz gerekir ise fiyatlarımız rakiplerimize göre oldukça uygundur. Ataköy evden eve nakliyat firması olarak fiyatlarımızı taşınma sırasında kaç kişinin çalışacağı, eşyanın toplam kapasitesi, hangi katlar arasında taşımacılık yapılacağı ve iki lokasyon arasındaki mesafe gibi faktörler belirler. Bunun dışında fiyatlara yansıyan ekstra bir ücret olmaz.
Ödemeler noktasında ise müşterilerimize her türlü kolaylık gösterilmektedir. Kredi kartı, nakit, hesaba havale gibi yöntemler ile ödeme alınabilmekte ama fiyatlar hangi ödeme biçimi olursa olsun Ataköy nakliyat şirketleri arasında değişmemesi ile firmamızın bu yönü de öne çıkmaktadır.
Diğer Önemli Hususlar
Ataköy evden eve nakliyat hizmetleri söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda seçenek çıkabilmektedir. Ataköy ofis taşımacılığı hizmeti de veren bir firmayız. Yani sadece evlere değil, her türden işyerine de hizmet veriyoruz.